outER

w realizacji

Przeprowadzony przez nas w roku 2019 projekt inER był bardzo twórczy i zachęcał wielu entuzjastów zagadek i gier do wyjścia z domu i wylogowania się z sieci. Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani efektami pracy, a włożono jej w tę akcję niezwykle dużo, zwłaszcza że uczestników nie zabrakło! Nie mowa tu o zespole ART JTM, lecz głównie o biorącej udział w projekcie młodzieży. Jako, że inER był tak oblegany przez miłośników escape roomów oraz przyszłych ich pasjonatów, zdecydowaliśmy, że stworzymy swojego rodzaju „sequel”.

ART JTM zaprasza wrocławską młodzież do współpracy podczas nowych warsztatów, których celem jest stworzenie prawdziwego escape roomu. Uczestnicy stworzą od podstaw pokój bazujący na specjalnie przygotowanych do tego typu rozrywki scenariuszy, które za zadanie mają „ruszyć nasze szare komórki” i rozwinąć umiejętność logicznego myślenia. Zagadki mechaniczne, elektroniczne oraz manualne – uczestnicy nabiorą także nowe umiejętności, jak stworzyć prawdziwy pokój. Prawdziwy pokój z zagadkami oraz wyposażeniem stworzonym przez uczestników zostaną złożone razem jako escape room, który znajdzie się w w podziemiach Przedpokoju H13 na aż 3 tygodnie, gdzie mieszkańcy za darmo mogą wejść i zagrać.

Bezpłatne zajęcia odbywają się co tydzień we wtorki od godz. 16:00 do 18:00. Pierwsze warsztaty wystartywowały 29 września w Przedpokoju H13 i potrwają do 17 listopada. Kolejne 3 tygodnie to prezentacja mieszkańcom Wrocławia nowego escape roomu na mapie miasta. Więcej informacji o terminach znajduje się na stronie głównej w kalendarzu.  Obowiązują zapisy.

 

Projekt finansowany ze środków gminy Wrocław

Partnerzy: