the way of dreams

start - grudzień 2020

Marzenia to niezwykły element życia każdego z nas – to dzięki nim realizujemy się w swoich pasjach dążąc do postawionych sobie celów. To także dzięki nim nasze życie staje się pełne kolorów, bo marzenia płyną prosto z serca. Nieograniczona wyobraźnia ludzka sprawia, że tworzymy niewiarygodną rzeczywistość wokół nas!

ART JTM zaprasza wszystkich młodych wrocławian w wieku 15-19 lat do przeżycia wspólnej przygody dążąc drogą marzeń do zrealizowania niezwykłej gali ART JTM AWARDS 2020 już 1 lutego 2021 na scenie głównej w teatrze Impart! Jeśli kochasz taniec, śpiew oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności aktorskie nie zwlekaj i dołącz do zespołu młodych aktywistów i aktorów, tworząc wielkie widowisko na jednej z najbardziej prestiżowych scen we Wrocławiu. 

Już w grudniu ruszają pierwsze próby, które organizowane będą w mniejszych grupach ze względu na panującą pandemię, w różnych dniach tygodnia – a wszystko to, by zwiększyć dostępność działań kulturalnych dla młodzieży we Wrocławiu. Dwumiesięczne próby przełożą się na niezwykłe show oparte na choreografiach, musicalowych utworach, grze świateł i iście aktorskich scenach!

ART JTM to młodzieżowa organizacja non-profit, która nie czerpie zysków z działań społecznych. Jednakże warsztaty te wymagają zapewniania uczestnikom odpowiednich warunków do występu (jak choćby wynajem techników, zakup scenografii i kostiumów) – dlatego też uczestnicy zobowiązują się do opłaty składek, które umożliwią opłacenie tego typu przedsięwzięć. Pierwsza startowa składka to 100zł za osobę – planowo przewidujemy maksymalnie dwie składki.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.