Lato wrażeń

zrealizowany

Choć nikt się tego nie spodziewał, wyjazdy letnie z ramienia ART JTM były nie tylko przepełnione dobrą zabawą i kreatywnym spędzaniem czasu, ale równocześnie stanowiły jeden z najbardziej produktywnych okresów w całym roku!

Najstarsza wiekiem grupa odwiedziła Sławę, gdzie, prócz szalonych wypraw do wesołego miasteczka, na lody tajskie, pływania kajakami, urządzania dyskotek i pływania w jeziorze, skupiła się na utworzeniu nowego musicalu pt. „Złote Poroże”, w czym odniosła ogromny sukces! Spektakl swą premierę online miał przedostatniego dnia wyjazdu, natomiast obecnie czeka na swoją premierę sceniczną we Wrocławiu. Całość odbyła się pod czujnym okiem Michała Jagodzińskiego, który kierował całym wyjazdem, dbając o niezapomniany, rodzinny oraz bezpieczny wypoczynek.

Młodsza młodzież swe lato spędziła na licznych półkoloniach, odbywających się w Kobylej Górze, a trzeba przyznać, że miała ich do wyboru, do koloru! Odbyły się następujące warsztaty tematyczne:

Showtime – pisanie oraz komponowanie piosenek nie stanowi już problemu dla naszej uzdolnionej młodzieży w Kobylej Górze! Dzięki warsztatom z Bartkiem Strentem, Michałem Jagodzińskim, Alą Sałatą i Gosią Karatowicz uczestnicy stworzyli piękną piosenkę pt. ”Ludzka pogoda” na temat emocji tkwiących w nas wszystkich

Aloha Party – relaksacja oraz tworzenie dzieł sztuki na hamakowaniu, przygotowywanie koktajli z palemką i nauka przepięknego układu tanecznego oraz wystawionego premierowo podczas zachodu słona na plaży w Kobylej Górze pod opieką Ali Sałaty

Szlakiem zagadek – 7 dni przepełnione tropieniem śladów przestępcy, zdobywaniem informacji oraz zespołową pracą nad rozwiązaniem wielkiej zagadki. Escape room przeniesiony do przestrzeni rzeczywistej w Kobylej Górze oraz dwie dowódczynie misji: Hania Turłowicz, Emilia Rynkiewicz

ART&Sport – poranne rozgrzewki, ćwiczenia na trampolinach, yoga o wschodzie słońca na wzgórzu, a także taniec i wiele form ekspresji artystycznych na płótnach i nie tylko!

Kadra Lata Wrażeń 2020: Michał Jagodziński, Emilia Rynkiewicz, Agata Kamińska, Ala Sałata, Hania Turłowicz, Gosia Karatowicz oraz Bartek Strent.

Dziękujemy za wspólny sezon oraz za zaufanie! Do zobaczenia za rok!

Previous
Next

Partnerzy:

Zmień rozmiar czcionki