the symphony of art

młodzieżowa orkiestra

Zebranie grupy obcych sobie ludzi i stworzenie z nich zgranej orkiestry – to brzmi jak plan istnego szaleńca. A jednak! Kiedy w ludzkich sercach płynie czysta miłość do muzyki, da się wyczarować wiele magicznych rzeczy i stworzyć niesamowity zespół.

Tak właśnie narodziła się młodzieżowa orkiestra the symphony of art, kierowana przez Natalię Kwiecińską. Razem zaczęli budować coś magicznego i niesamowitego, tworząc muzykę do spektaklu bożonarodzeniowego ,,ku Betlejem”. 

Orkiestra jest jak jeden duży, działający doskonale organizm, który nie byłby już taki sam, gdyby zabrakło chociaż jednego jego członka. Tu na szczęście wszystko jest na miejscu – każda osoba wie co ma robić, każdy doskonale odnajduje się w swojej roli i wśród innych. Orkiestra działa, niczym naoliwiony zespół trybów i kołatek. Razem stworzyli magię – stworzyli muzykę. 

Orkiestra to rodzina – rodzina z wyboru. Gdzie każdy uzupełnia każdego. Gdzie każdy członek jest niezastąpiony, bo bez nawet jednej nutki, jednego dźwięku, cały odbiór zostałby zakłócony i zmieniony, nie do odtworzenia, nie do naprawienia. 

W the symphony of art wszystko jednak działa. 

Działa jak powinno i jest na swoim miejscu. Każdy dźwięk wybrzmiewa w momencie, w którym powinien, każdy jest niepowtarzalny. Tak samo jak niepowtarzalni i nietuzinkowi są ludzie tworzący the symphony of art. 

Previous
Next
Zmień rozmiar czcionki