1,5% podatku

Wesprzyj nas!

Cześć! Na wstępie chcielibyśmy wielce podziękować za zainteresowanie wsparcia naszej Fundacji ART JTM. Jak wiesz lub nie nasze projekty realizowane są w założeniu non-profit. Stąd staramy się poszerzać zasoby naszej organizacji, tak aby wspomóc jak najwięcej młodych utalentowanych osób!

Jeśli i Ty chcesz dołożyć swoją cegiełkę, która umożliwi rozwój artystyczny młodych, wspaniałych osób tworzących projekty kulturalno-społeczne oraz sceniczne widowiska to zapraszamy Cię do przekazania 1,5% na AS – STOWARZYSZENIE WSPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH, czyli naszego partnera, który wspiera nas organizacyjnie w tej oto akcji. W PIT należy wpisać nr KRS 0000007260, natomiast w specjalnej rubryce Cel szczegółowy dopisać „ART JTM”.

Uwaga! W rozliczeniu rocznym PIT 37 przy rubryce 1,5% znajduje się okienko, w którym należy zaznaczyć, że chce się aby ujawnić dane – należy o tym pamiętać, by wśród wpłat na Stowarzyszenie AS rozdzielić te, które przekazane zostaną na naszą fundację.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu! Dziękujemy za wsparcie i za umożliwienie nam podążania dalszą drogą marzeń – the way of dreams!