revolution art dance

warsztaty wstrzymane

Rozwój oraz nauka tańca wśród młodych artystów w ART JTM są podstawą profesjonalnych występów scenicznych – m.in. musicali oraz koncertów. Tym razem zapraszamy wrocławską młodzież w wieku 14-18 lat na cykl wiosennych warsztatów z technik tańca – zarówno dla osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę, a także dla tych, którzy już posiadają umiejętności oraz wiedzę.

Będąc w grupie „revolution art dance” każdy nastolatek z Przedmieścia Oławskiego i nie tylko, ma szansę na niesamowity progres umiejętności w zakresie kilku gatunków tańca, które przypisane są do dwóch grup. Pierwsza grupa podczas poniedziałkowych spotkań co dwa tygodnie w godzinach 16:30-18:00, będzie pod czujnym okiem Alicji Dłużniak trenować: jazz, modern jazz, balet, akrobatykę. Druga grupa spotykać się będzie w środy co dwa tygodnie również w godzinach 16:30-18:00, z Adrianem Lamberskim, który specjalizuje się w gatunkach tańca takich jak: new age, hip hop, choreo.

Projekt prowadzony przez ART JTM we współpracy z Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A, a także Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych obejmuje cykl co dwu tygodniowych spotkać dwóch grup, które od kwietnia do czerwca trenować będą technikę tańca pod okiem profesjonalistów. Warsztaty są bezpłatne, natomiast ilość miejsc w grupach ograniczona. Dla grup w dniach …. (gr. Alicji Dłużniak) oraz …. (gr. Adriana Lamberskiego) odbędą się warsztaty castingowe, na których odbędzie się sprawdzenie umiejętności uczestników, a także przedstawione zostaną metody pracy dla nowych uczestników. Na warsztaty castingowe obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona!), dostępne w formularzu poniżej.

Partnerzy: