Młodzieżowy teatr improwizacji

zrealizowany

Czym jest teatr improwizacji?
Aktorzy bez scenariusza bazują na pomysłach widowni, tworząc niesamowite i niepowtarzalne widowiska sceniczne. Nic co wydarzy danego wieczoru się na deskach teatru nie powtórzy się już nigdy więcej. Widz widowisk improwizowanych ma niesamowitą okazję współtworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl.

Dla kogo i od kogo?
Wraz z ekspertami z Teatru Improkracja zaprosiliśmy na jedyne na skalę regionu warsztaty improwizacyjne dla młodzieży. Podczas spotkań Natalia Cyran oraz Tomasz Marcinko opowiedzieli, czym jest teatr improwizacyjny, jakie techniki należy stosować oraz jak rozwinąć swoją pewność siebie i nie bać się wyjść na scenę bez przygotowanego tekstu. Wraz z uczestnikami projektu przygotowywaliśmy się do finału projektu – spektakli improwizowanych. Udział w warsztatach był bezpłatny; zapisy skierowane do licealistów oraz studentów.

Terminy warsztatów:
2 grudnia (18:00-20:00)
3 grudnia (16:30-18:30)
9 grudnia (15:00-17:00)
17 grudnia (15:30-17:30)
w Centrum na Przedmieściu (ul.Prądzyńskiego 39A)

Spektakle finałowe:
17 oraz 19 grudnia w Centrum na Przedmieściu (ul.Prądzyńskiego 39A)

Występują:
Daria Tynecka
Janina Imiela
Karolina Bronkowska
Michał Jagodziński
Zuzanna Bigus
Zuzanna Szarczyńska
oraz Natalia Cyran i Tomasz Marcinko z Teatru Improkracja

Projekt pn. „Młodzieżowy teatr improwizacji” jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw i finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030″.

Partnerzy:

Zmień rozmiar czcionki

Przekaż nam swój 1%