Cytatowo

zrealizowany

Codzienny pośpiech ogranicza naszą zdolność do cieszenia się „małymi” rzeczami. Razem z mikroGRANTAMi oraz naszymi partnerami, czyli m.in. Miejskimi Bibliotekami Publicznymi we Wrocławiu, Psychologiem Agnieszką Piasecką i kolażystką Lidką Zajdzińską rzuciliśmy wyzwanie stereotypom, zadając wrocławianom pytanie: co jest tak naprawdę ważne? Dzięki warsztatom oraz wystawom sprawiliśmy, że społeczeństwo zatrzymało się na chwilę i doszło do refleksji nad mijającym życiem. 

Od czerwca do sierpnia 2019 roku udało nam się zorganizować wiele różnych wystaw – multimedialny mural w Przejściu Świdnickim we współpracy z Centrum Innowacji oraz Cloud Theatre; schody do nieba cytatów w Bibliotece Grafit, uliczne widoki w Żółtym Parasolu, a także wystawy w miejscach takich jak Przedpokój H13, czy też Bibliotek na Dworcu Głównym.

Cytatowo dobiegło końca, ale w roku 2020 na pewno nie zabraknie dalszych poczynań – zapowiadamy Państwu kontynuację! Stworzyliśmy razem wyjątkowe wystawy, naszych ważnych i wyjątkowych cytatów i dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i pomoc!

 

Projekt finansowany ze środków gminy Wrocław.

Previous
Next

Partnerzy:

Zmień rozmiar czcionki