Akademia Asów

zrealizowany

Podczas letnich warsztatów Akademii w Kobylej Górze 2019 naszym celem było wykształcenie Asów – młodych osób, które nie boją się rozwijać pasji ani spełniać swoich marzeń!

W trakcie pierwszego turnusu wychowawcami dwóch grup Novo ART były Alicja Koźlik oraz Julia Raczkowska. Podczas warsztatów grupy tworzyły niezwykle efektowne rękodzieła z wykorzystaniem prostych i szeroko dostępnych materiałów. Uczestnicy pod okiem opiekunów stworzyli także performance artystyczny łamiący granice – ukazali jak ważne jest, by nie być ślepym na krzywdę innych. Warto też wspomnieć o choreografii, której dzieci nauczyły się podczas turnusu.

Drugi turnus poprowadziła kadra w składzie Natalii Gonkiewicz, Agaty Kamińskiej oraz Julii Gawurskiej. W ofercie znalazły się grupy o tematyce kulinarnej, czyli Netflix&Food, a także wokalnej i mowa tu o Koncertowie. Podczas tego turnusu dzieci przygotowały własne dania, a także koncert podsumowujące naszą ciężką, siedmiodniową pracę.

Kadra trzeciego, tym samym ostatniego, turnusu składała się z Alicji Sałaty, Radka Jaworskiego i Agaty Kamińskiej. Gościliśmy wtedy dwie bliźniacze grupy Oddziałów Specjalnych – Light oraz Dark. To właśnie drugą z nich mogliśmy nazwać cięższą i bardziej wymagającą – musztry nie zabrakło! Warty, wyprawy nocne, leśne misje – to właśnie przewodziło trzeciemu turnusowi. Choć należy pamiętać, że podczas tego turnusu pod okiem Ali, kiedy dzieci nie przebywały w lesie, przygotowywały się do sequelu musicalu sprzed lat – “Dal’sa”.

Pieczę nad letnimi warsztatami sprawował Michał Jagodziński w roli kierownika.

Previous
Next