Dołącz do ART JTM

Do zespołu ART JTM dołączyć może każdy nastolatek, który chce rozwijać swoje pasje! Nie ograniczamy się – nie tylko artyści są mile widziani w naszych progach, ale także działacze społeczni! Jako członek możesz: prowadzić i organizować projekty oraz warsztaty, występować w musicalach i spektaklach, tworzyć sesje zdjęciowe, relacje wideo, a także rozwijać umiejętności informatyczne. To tylko namiastka, tego co nasi członkowie mogą zdziałać w ramach współpracy – zapraszamy do rozmów indywidualnych, które odbywają się tuż po zgłoszeniu swojej kandydatury!

Dołącz do the symphony of art

Dołącz do jedynej takiej młodzieżowej orkiestry we Wrocławiu. Każdy muzyk grający w naszym zespole to człowiek z pasją, a razem tworzymy niezwykłą rodzinę. Jest to najwspanialsza orkiestra pod niebem – the symphony of art pod batutą Stanisława Niedźwiedzia. Niezastąpioną koordynatorką orkiestry działającej w ramach ART JTM jest Natalia Kwiecińska.

Dołącz do revolution art dance

Otwórz się na nowe wyzwania i dołącz do młodzieżowej grupy tanecznej pod okiem Alicji Dłużniak – revolution art dance. Będąc w grupie revolution art dance każdy nastolatek ma szansę na niesamowity progres umiejętności w zakresie takich gatunków tańca jak: jazz, modern jazz, contemporary, balet, collabo, new age i szeroko pojęty choreo.

<formularz w budowie>

4 lata temu wraz z psychologiem Panią Agnieszką Piasecką stworzyliśmy program Dawać na szczęście, który funkcjonuje do dziś jako nasza mała fundacja. Co roku staramy się wybrać osobę, lub grupę osób, których przez nasze działania chcemy wspomóc. Zachęcamy do współpracy i dołączenia się do zespołu tego oto projektu jako wolontariusz!

ART JTM